7. diel - Čo prinášajú smartfóny Huawei P40 a dá sa žiť bez Google služieb? - DOTYK
22:17

7. diel - Čo prinášajú smartfóny Huawei P40 a dá sa žiť bez Google služieb? - DOTYK

26.03.2020
V tomto vydaní podcastu DOTYK sa rozprávame o nových smartfónoch radu Huawei P40, ktoré boli predstavené 26. marca. Model P40 Pro sme v predstihu testovali, takže sa s vami podelíme o naše skúsenosti a takisto aj o to, či sa dá žiť bez Google služieb. Všetky telefóny radu P40 totiž neobsahujú Google služby, ale Huawei služby. Recenziu Huawei P40 Pro spolu s videorecenziou nájdete na našom webe https://touchit.sk/huawei-p40-pro-recenzia/283116.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.