71. diel - Rozbehni sa! Online Akadémia otestuje váš podnikateľský nápad - DOTYK
12:21

71. diel - Rozbehni sa! Online Akadémia otestuje váš podnikateľský nápad - DOTYK

26.05.2021

Vymyslieť a rozbehnúť vlastný podnikateľský nápad nie je jednoduché. S Rozbehni sa! však získate náskok pred ostatnými.

Projekt Rozbehni sa! online akadémia pracuje s podnikateľskými ideami, ktoré sú iba v zárodku. Vďaka akadémií sa cez inšpiratívne príbehy ľudí dozviete, že podnikanie môže okrem peňazí prinášať aj radosť.  Navyše váš biznis nápad si počas tejto akadémie otestujete a zistíte, aký má potenciál.

Toto vydanie podcastu Dotyk, ako aj samotný projekt Rozbehni sa! Online Akadémia vznikol vďaka podpore správcu domény .sk, spoločnosti SK-NIC.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.