20. diel - Prijal by Huawei naspäť služby od Googlu a dočkáme sa platenia ich telefónmi - DOTYK
34:10

20. diel - Prijal by Huawei naspäť služby od Googlu a dočkáme sa platenia ich telefónmi - DOTYK

28.06.2020

V tomto vydaní podcastu Dotyk, budeme hovoriť s Davidom Liškom zo Slovenského zastúpenia značky Huawei. David nám prezradil, ako je to s Huawei značkou na Slovensku, ako si Huawei poradil bez Google služieb a na akých aplikáciách im v ich vlastnom obchode najviac záleží. Tiež sa dozviete, čo sa stane s Huawei telefónmi, ktoré ešte Google služby majú a či sa dočkáme platenia priamo telefónom.

Viac o Huawei smartfónoch bez Google služieb, ale aj o smartfónoch všeobecne píšeme tiež na našom webe www.touchit.sk.

 

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.