41. diel - Popularita Xiaomi stále narastá - DOTYK
29:58

41. diel - Popularita Xiaomi stále narastá - DOTYK

15.11.2020

Kedysi bol Xiaomi označovaný za lacného čínskeho výrobcu. To však už dávno neplatí.

Xiaomi výrazne prebudovalo svoj imidž na stabilnú a silnú značku v oblasti smartfónov a iných smart technológií. Ako sa im to podarilo a prečo dokážu ponúknuť vlajkovú loď za skutočne výhodnú cenu? V podcaste hovoríme aj o tom, ako sme testovali Xiaomi Mi 10T Pro 5G a čo nás na tejto vlajkovej lodi skutočne dostalo.

Recenziu Xiaomi Mi 10T Pro nájdete tu.

Viac o značke Xiaomi a jej produktoch píšeme na našom webe.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.