73. diel - Tlačíte a o atrament v tlačiarni sa nikdy nestaráte - DOTYK
28:56

73. diel - Tlačíte a o atrament v tlačiarni sa nikdy nestaráte - DOTYK

06.06.2021

Predstavte si, že si predplatíte počet strán a o nič viac sa nestaráte.

Presne tak funguje nová služba od HP, ktorá sa volá HP Instant Ink. Tak ako si dnes platíme Netflix či HBO s predplatným prichádza aj HP. Výhodou služby je, že sa už nebudete musieť o nič starať. Mesačne si môžete predplatiť objem strán, ktoré budete tlačiť a o tonery a ich ekologickú výmenu sa postará HP.  O tejto službe a tlači ako takej vám viac povedia Ondrej s Mišom.

Viac o tejto službe píšeme aj na našom webe

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.