69. diel - Učitelia môžu svojich žiakov otestovať online a úplne jednoducho - DOTYK
11:22

69. diel - Učitelia môžu svojich žiakov otestovať online a úplne jednoducho - DOTYK

19.05.2021

V čase pandémie, keď sme mnohí museli zmeniť štýl práce sa do neľahkej situácie dostali aj učitelia a žiaci. 

S riešením prichádza Drilleo. Je to webová aplikácia, ktorá umožňuje učiteľom testovať vedomosti svojich študentov online. Pomáha v čase pandémie zvládnuť dištančné vzdelávanie a vytvoriť študentom príležitosti vypracovávať testy interaktívne. 

Toto vydanie podcastu Dotyk, ako aj samotný projekt Drilleo vznikol aj vďaka podpore správcu domény .sk, spoločnosti SK-NIC.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.