83. diel - Európska komisia odobrila sledovanie občanov - DOTYK EXPERT
09:27

83. diel - Európska komisia odobrila sledovanie občanov - DOTYK EXPERT

08.08.2021

Plus kauza WhatsApp s vynúteným súhlasom nových podmienok používania.

Tieto dve témy úzko súvisia s vaším súkromím na internete. V čase, keď sledujete toto video, sme my všetci o súkromie dávno prišli a bude horšie.

Mechanizmy, ktorými sa vláda pripravila na možné reštrikcie sú už v platnosti alebo sa chystá ich platnosť, nakoľko sú v dočasnom stave. Dočasnom?

Áno a počítame, že trvalý stav bude ešte viac priostrený. Ako to celé je a čoho sa obávať, sa dozviete v tomto vydaní podcastu DOTYK EXPERT.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.