67. diel - Paulína Fialková s Beccou v našej redakcii o ich zámene životov - DOTYK
18:08

67. diel - Paulína Fialková s Beccou v našej redakcii o ich zámene životov - DOTYK

09.05.2021

Dve známe osobnosti a zámena životov. V redakcii sme vymysleli výzvu pre biatlonistku Paulínu Fialkovú a moderátorku Beccu.

Obe sú ambasádorky značky Huawei a zaujímalo nás, ako si poradia so zámenou životov. V tomto vydaní podcastu Dotyk vám Becca s Paulínou porozprávajú o tom či si vedia predstaviť život vo vymenenej koži a tiež aké sú ich obľúbené aplikácie a čo si sledujú cez inteligentné hodinky. 

Video zo zámeny životov nájdete na našom webe.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.