52. diel - Zálohovanie začneme riešiť, až keď prídeme o dáta - DOTYK
31:10

52. diel - Zálohovanie začneme riešiť, až keď prídeme o dáta - DOTYK

31.01.2021

Nafotili ste si tonu fotiek z dovolenky a zrazu ste utopili mobil vo vode a prišli ste o ne?

Toto by sa vám nestalo, ak by ste správne zálohovali. Zálohovanie fotiek a aj ostatných dôležitých dát väčšinou riešime, až keď je neskoro a prídeme o ne. V tomto vydaní podcastu Dotyk sa rozprávame o jednoduchých spôsoboch zálohovania tak, aby ste ho zvládli aj doma. Okrem cloudových riešení ako sú Google Fotky, OneDrive, Dropbox si povieme aj o tom, ako si urobiť vlastnú domácu zálohu (domáci cloud) vďaka jednoducho nastaviteľnému zariadeniu Synology NAS.

Viac o zálohovaní a riešeniach píšeme na našom webe www.touchit.sk

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.