5. diel - Ako si vydezinfikovať techniku od smartfónu až po monitor a pracovať z domu bez zdravotných následkov - DOTYK
22:21

5. diel - Ako si vydezinfikovať techniku od smartfónu až po monitor a pracovať z domu bez zdravotných následkov - DOTYK

20.03.2020

V tomto vydaní podcastu DOTYK si povieme o tom, ako naša redakcia funguje počas karantény. Dáme vám tipy, ako si vydezinfikovať svoju techniku od smartfónu až po monitor a tiež sa dozviete, ako by malo vaše domáce pracovné miesto vyzerať, aby ste neutrpeli zdravotné následky. 

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.