95. diel - Čo nám ukázal výpadok Facebooku - DOTYK
23:30

95. diel - Čo nám ukázal výpadok Facebooku - DOTYK

17.10.2021

Facebook nedávno čelil masívnemu výpadku služieb. Tie sa však nedotkli iba samotného Facebooku, ale všetkých služieb, ktoré táto spoločnosť vlastní. 

Používatelia nemohli komunikovať ani cez WhatsApp či Instagram. Čo sa vlastne stalo a čo nám ukázal masívny výpadok služieb Facebooku? O tom budeme hovoriť v tomto vydaní podcastu Dotyk. Viac o sociálnych sieťach píšeme aj na našom webe www.touchit.sk

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.