8. diel - Nepodľahnite hoaxom a netešte sa z delfínov v Benátkach, ktorí tam neboli - DOTYK
22:07

8. diel - Nepodľahnite hoaxom a netešte sa z delfínov v Benátkach, ktorí tam neboli - DOTYK

05.04.2020

Aj vy ste čítali o tom, že v Benátkach sa vďaka čistejším vodám objavili delfíny? Išlo o hoax, nepravdivú informáciu, ktorá sa šírila internetom. Takýmto správam sa dá uveriť a podľahnúť ľahko. Ako rozoznať hoax od skutočnej a pravdivej správy? Prečo vôbec hoaxy vznikajú a čo nimi chcú šíritelia dosiahnuť? Aj o tom sa rozprávame v tomto vydaní podcastu DOTYK. Viac o podobných témach sa dočítate na www.touchit.sk.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.