77. diel - Slovensko IT chce štátnu informatizáciu posunúť ďalej - DOTYK
20:56

77. diel - Slovensko IT chce štátnu informatizáciu posunúť ďalej - DOTYK

25.06.2021

Slovensko IT je štátna eseročka, sídliaca v Košiciach. Starať sa má o elektronizáciu Slovenska.

Počas pandémie vyvinuli viacero aplikácií a suma za ktorú boli projekty odovzdané otriasla správami. V tomto vydaní podcastu Dotyk sa rozprávame s Pavlom Mirossayom, riaditeľom Slovensko IT.

Dozviete sa na čom aktuálne pracujú, koľko táto firma zamestnáva ľudí a aká je ich predstava štátneho IT. 

Viac o štátnom IT píšeme aj na našom webe www.touchit.sk

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.