17. diel - Všetko čo potrebujete vedieť o notebookoch - DOTYK
25:28

17. diel - Všetko čo potrebujete vedieť o notebookoch - DOTYK

07.06.2020

Témou tohto vydania podcastu DOTYK sú notebooky. Budeme hovoriť o tom, aká je ich história, ako sa postupne vyvíjali, čo všetko sa zmenilo a aká je ich budúcnosť. Čo používatelia od notebookov očakávajú? Aké typy notebookov sa v súčasnosti predávajú a čo si vlastne kúpiť? Aj to sa dozviete v tomto vydaní Dotyku. Recenzie notebookov pravidelne uverejňujeme aj v našom časopise TOUCHIT a na našom webe www.touchit.sk.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.