Dobrovoľníctvo na školách
13:43

Dobrovoľníctvo na školách

20.04.2021

O dobrovoľníctvo sa zaujímajú žiaci, študenti a najnovšie už aj predškoláci. Ak je dobrovoľníctvo súčasťou filozofie vzdelávania, radi prídeme do škôl povedať žiakom a študentom kde môžu byť užitoční alebo ako im dobrovoľníctvo môže pomôcť pri výbere vlastnej profesie. Počet dobrovoľníkov z radov žiakov rastie a rovnako stúpa aj záujem o dobrovoľníctvo zo strany škôl. V podcaste som sa o tom rozprávala s koordinátorkou projektu Dobrovoľníctva na školách Stankou Minárikovou, pani učiteľkou Monikou Pastorovou zo ZŠ Ivana Dérera v Bratislave a Ivicou Jančovou z Nadácie Cvernovka. 

Podcast Dobrovoľnícky podcast BDC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.