3. 6. 2020: Núdzový stav napriek uvoľňovaniu. Prečo?
19:12

3. 6. 2020: Núdzový stav napriek uvoľňovaniu. Prečo?

03.06.2020

"Je to ďalšie zásadné uvoľnenie. Veľa toho už obmedzeného nebude, ale stále niečo bude."

Týmito slovami Igor Matovič ohlásil najnovšie zmeny, ktorými sa pomaly približujeme k stavu pred koronakrízou. Upravujú sa pravidlá pre obchody, kiná, reštaurácie, nočné podniky, otvárajú sa nové prevádzky a uvoľňujú sa aj podmienky pri nosení rúška.

O aké zmeny ide a prečo napriek priaznivým okolnostiam sme stále v núdzovom stave? Aj na to sa Jana Maťková pýtala redaktora denníka SME Michala Katušku.

  • Podcast Dobré ráno vzniká vďaka práci našich kolegov, reportérov a editorov v denníku SME. Ak chcete podporiť hľadanie faktov a pravdy, najľahšie to urobíte kúpou predplatného SME na sme.sk/podcast.
  • Teraz nás môžete podporiť aj kúpou podcastového hrnčeka s digitálnym predplatným. Pre tých, ktorí už majú predplatné, ale chcú iba hrnček, máme aj hrnček bez predplatného. Na adrese sme.sk/hrnceky nájdete celú ponuku.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.