Prístroje máme, zúfalo chýbajú ľudia (8. 9. 2020)
22:01

Prístroje máme, zúfalo chýbajú ľudia (8. 9. 2020)

07.09.2020

Máme za sebou prvé dni, keď sa deti vrátili do škôl. Zároveň nám rastie počet odhalených prípadov nákazy novým koronavírusom, čísla dosahujú rekordy.

Bratislava sprísnila protipandemické opatrenia, o celoštátnych sprísneniach začal hovoriť aj premiér Igor Matovič.

Ako sme teda pripravení na druhú vlnu koronavírusu, nie či, ale o koľko bude horšia ako tá prvá a aké obmedzenia nás môžu čakať?

Tomáš Prokopčák sa rozpráva s Jánom Krempaským.

Zdroj zvukov: TASR, Markíza - Na telo

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.