Lúzer a klaun. Aká bola prezidentská debata v USA (1. 10. 2020)
19:16

Lúzer a klaun. Aká bola prezidentská debata v USA (1. 10. 2020)

30.09.2020

Sklapni a ty klaun. V Spojených štátoch majú zhruba mesiac do prezidentských volieb a prvá debata medzi kandidátmi bola zúrivá, vášnivá a často nezvyklo nedôstojná.

Čo sa teda medzi Donaldom Trumpom a jeho protikandidátom Joeom Bidenom práve odohráva, ako vyzerá v USA prezidentská kampaň a kto v nej má navrch?

Tomáš Prokopčák sa rozpráva s Matúšom Krčmárikom.

Zdroj zvukov: CNN, CNBC

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.