Česko bolo premiantom, teraz koronavírus nezvláda (10. 9. 2020)
19:54

Česko bolo premiantom, teraz koronavírus nezvláda (10. 9. 2020)

09.09.2020

Rýchly nárast počtu nakazených, časť vlády v karanténe, nakazená hlavná hygienička.

Počas prvej vlny pandémie nového koronavírusu patrila Česká republika k premiantom, dnes tam niektorí vedci hovoria, že krajinu môžu čakať desaťtisíce mŕtvych.

A až teraz sa totiž v Česku sprísňujú opatrenia tak, že rúška budú povinné vo všetkých interiéroch.

Čo sa to teda v Českej republike stalo, prečo sa to stalo a či je rizikom tam cestovať alebo rovno nechať s Českom otvorené hranice?

Tomáš Prokopčák sa rozpráva s Matúšom Krčmárikom.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.