Ľudia sú frustrovaní, krokom vlády v pandémii neveria (2. 12. 2020)
21:00

Ľudia sú frustrovaní, krokom vlády v pandémii neveria (2. 12. 2020)

02.12.2020

Až 60 percent Slovákov hovorí, že vláda podcenila druhú vlnu pandémie. Vyplýva to z najnovšieho prieskumu agentúry AKO pre týždenník TREND. Ten ukázal aj dôveryhodnosť niektorých politikov – premiéra Matoviča predbehol v dôveryhodnosti vyjadrovania sa o covide minister zdravotníctva Krajčí, a najdôveryhodnejší z prieskumu vyšiel Richard Sulík. Viac už s Václavom Hříchom, riaditeľom agentúry AKO.​

Zdroj zvukov: Na telo - Facebook

---

Na Netflixe je novy film o sociálnych rozdieloch a nemožnej misii dostať sa z nižšej socioekonomickej triedy vyššie. Volá sa Hillbilly Elegy.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.