Unikol koronavírus z čínskeho laboratória? (31. 5. 2021)
19:37

Unikol koronavírus z čínskeho laboratória? (31. 5. 2021)

31.05.2021

Spočiatku takú verziu nik nebral vážne. Aj dnes platí, že je skôr nepravdepodobná, no už sa aj vážnejšie inštitúcie zaoberajú otázkou, či nový koronavírus náhodou predsa len neunikol z čínskeho laboratória.

Čína na to reaguje podráždene, vraj to je len politická hra.

Ale teda, čo má zistiť americká tajná služba a ako to s tým vírusom je?

Tomáš Prokopčák sa pýta Ondreja Podstupku.

Zdroj zvukov: BBC

Odporúčanie:

Prečítajte si novú knihu Aleny Mornštajnovej Listopád. Technicky je to dystopický román, no viac než totalitná spoločnosť po potlačení nežnej revolúcie autorku zaujíma prežívanie postáv. Trochu kniha pripomína Muža z vysokého zámku, trochu Príbeh služobníčky, ale predovšetkým je to kniha o malých ľuďoch a ich malých dejinách, ktorých zvalcovali tie dejiny veľké. A veľmi dobre sa číta.

https://www.hostbrno.cz/listopad/ 

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.