Ani tento generálny prokurátor nezačal najlepšie (14. 12. 2020)
18:57

Ani tento generálny prokurátor nezačal najlepšie (14. 12. 2020)

14.12.2020

Maroš Žilinka sa stal novým generálnym prokurátorom.

Minulý týždeň ho do funkcie vymenovala prezidentka Zuzana Čaputová s tým, že dúfa v začiatok novej éry.

Nakoľko je jej slová Žilinka schopný naplniť, aké sú pred ním výzvy a dočká sa Slovensko konečne nekompromisného a spravodlivého fungovania tejto inštitúcie?

To sa Nikola Bajánová pýtala reportéra domácej redakcie denníka SME Petra Kováča.

Zdroj zvukov: TASR

---

Dnešným odporúčaním je opäť kvalitná žurnalistika od NYT o kalifornských požiaroch, v ktorých za okamih doslova zmizli prastaré krásne lesy. Americkí novinári im pripravili dôstojnú rozlúčku, ktorá stojí za čítanie aj pozretie.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.