Fico si našiel ďalšie podozrivé bývanie (2. 2. 2021)
20:00

Fico si našiel ďalšie podozrivé bývanie (2. 2. 2021)

02.02.2021

Kde politici bývajú, to by vlastne ani nebola téma. Lenže, zo svojho bývanie pomáhal urobiť tému Robert Fico: nikdy poriadne nevysvetlil Bonaparte, mal problémy nájsť si iné bývanie, špekulovalo sa o všeličom.

Teraz sa zdá, že si našiel nové miesto, a jedného človeka z pozadia Smeru vymenil za iného smeráka.

Tomáš Prokopčák sa pýta Michala Katušku.

Zdroj zvuku: Smer - SD Facebook

Odporúčanie:

Moje dnešné odporúčanie je zvláštne, ale možno v týchto čudných časoch o to potrebnejšie: ak už musíme a máme sedieť doma, skúsme si nájsť nejakú radosť. Nejaké hobby, niečo, čo ste možno kedysi robili radi a potom zrazu na to nebol čas. Ja som sa takto vrátil k skladaniu a farbeniu modelov lietadiel a keď už nič iné, človek pri tom sústredení sa nemyslím na pandémiu.

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno. 

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.