Plán na druhú vlnu vírusu majú, len ho musia opraviť (27. 7. 2020)
19:01

Plán na druhú vlnu vírusu majú, len ho musia opraviť (27. 7. 2020)

27.07.2020
Denne pribúda 20 až 30 prípadov nákazy novým koronavírusom, pričom vláda a odborníci hovoria, že ich majú pod kontrolou, keďže ide hlavne o prípady prinesené zo zahraničia a ich blízke kontakty.   Po mesiacoch sa schyľuje k tomu, že budeme mať aj pandemický plán, aj keď na prvýkrát ho komisia neschválila.   O čom plán hovorí?   Nikola Bajánová sa pýta Michala Katušku z domácej redakcie denníka SME.   Zdroje zvukov: TA3

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.