Pandemické dovolenky prichádzajú. Aké majú pravidlá? (28. 5. 2021)
25:39

Pandemické dovolenky prichádzajú. Aké majú pravidlá? (28. 5. 2021)

28.05.2021

Pre niekoho to je šum mora, horúci piesok, čajky vo vzduchu a palacinky crepes crepes, pre iného kilometre v nohách, hory a exkluzívna kuchyňa, či chladnejšie počasie severských fjordov.

No a pre každého to je zoznam pravidiel, ktoré treba dodržať po príchode ako aj po návrate domov.

Dovolenková sezóna je pomaly tu a tak sa pozrieme na to, kam sa dá zo Slovenska cestovať, čo na to potrebuje, čo nás čaká po návrate a tiež, či je vlastne rozprúdenie cestovania dobrý nápad.

Nikola Bajánová sa pýta reportérov denníka SME Lukáša Onderčanina a Michala Katušku.

Zdroj zvukov: TV Markíza

Odporúčanie:

Víkend je pred nami, a preto ak budeme mať čas, začítajte sa do niektorého z nasledujúcich longreadov. Huffington Post rozoberá posadnutosť ideálnym zjavom a kam nás to doháňa, BuzzfeedNews sa zase pozrel na rozchod ľudí so sociálnymi sieťami – téma, ktorá sa vracia v akýchsi pravidelných intervaloch, alebo najlepšie na koniec, web food52 sa snažil prísť na absolútne najlepší spôsob prípravy hotdogov. Hotová veda! Ak chcete naopak čosi počúvať, odporúčam Tech_FM, Piatoček z dneška, v sobotu Klik alebo Mimózu a v nedeľu Dejiny.

https://www.buzzfeednews.com/article/shannonkeating/covid-delete-facebook-instagram-social-media

https://www.huffpost.com/entry/facetune-selfies-surgeries-body-dysmorphia_n_60926a11e4b0b9042d989d48?utm

https://food52.com/blog/26206-how-to-cook-hot-dogs?utm

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.