2. 6. 2020: Kočnerove dcéry chcú prenajať zaistený majetok
16:15

2. 6. 2020: Kočnerove dcéry chcú prenajať zaistený majetok

02.06.2020

O Golfovom areáli v Báči písal v roku 2017 Ján Kuciak.

Podarilo sa mu rozpletať zložité schémy, ktorými sa podarilo Mariánovi Kočnerovi ovládnuť golfové ihrisko od skutočných majiteľov. Majetok Kočnera, aj areál v Báči sú momentálne zablokované pre trestné stíhania, no dcéry Mariána Kočnera aj tak prevádzali po pozemkoch podnikateľa zrejme v rámci realitnej prehliadky.

Čo sa deje so zablokovanými a zaistenými majetkami? Je zákon deravý? A môže Marián Kočner cez svoje dcéry rozpredávať a prenajímať majetky, ktoré nemusel získať legálne?

Zuzana Kovačič Hanzelová odpovie s investigatívnym reportérom Adamom Valčekom.

  • Podcast Dobré ráno vzniká vďaka práci našich kolegov, reportérov a editorov v denníku SME. Ak chcete podporiť hľadanie faktov a pravdy, najľahšie to urobíte kúpou predplatného SME na sme.sk/podcast.
  • Teraz nás môžete podporiť aj kúpou podcastového hrnčeka s digitálnym predplatným. Pre tých, ktorí už majú predplatné, ale chcú iba hrnček, máme aj hrnček bez predplatného. Na adrese sme.sk/hrnceky nájdete celú ponuku.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.