Mičovský sa prerátal, demisiu vziať späť už nemohol (8. 6. 2021)
21:41

Mičovský sa prerátal, demisiu vziať späť už nemohol (8. 6. 2021)

08.06.2021

Raz sme to tu už mali. Demisiu počas minulej vlády podal Miroslav Lajčák, ešte prezidentovi Kiskovi. Po čase ju zobral späť a ministrom nakoniec zostal.

Teraz to tu máme znova - minister pôdohospodárstva Ján Mičovský po zatknutí jeho nominantky, oznámil svoj odchod, no po siedmich dňoch si to odrazu rozmyslel. Nič mu to však nebolo platné - premiér Heger má už jeho náhradníka a dohodol sa aj s prezidentkou. Bol to prvý výraznejší krok nového premiéra? A dá sa čachrovať s demisiami hore dolu?

Zuzana Kovačič Hanzelová sa na túto tému pýta komentátora Denníka SME Petra Tkačenka.

Zdroj zvukov: TASR TV

Odporúčanie:

Na HBO Go sú už viaceré dokumenty režiséra Víta Klusáka. Nielen jeho posledný V síti, o nástrahách internetu pre deti, ale aj príbeh neonacistu Daliborka a jeho obyčajného života. Svět podle Daliborka nájdete na HBO go medzi dokumentami.

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.