Čo spravili policajti z Vrútok dobre a čo zle (19. 6. 2020)
22:39

Čo spravili policajti z Vrútok dobre a čo zle (19. 6. 2020)

19.06.2020

Najprv vidieť tri ženy, ktoré v jednej chvíli berú deti na ruky a utekajú preč, vzápätí na to do záberu priemyselnej kamery vbehnú traja muži – dvaja policajti a útočník s nožom.

Je jasné, že sa na mieste strieľa. Na zemi nekončí len 22-ročný Ivan, ale aj jeden z policajtov. Ten druhý je tiež zjavne ranený.

Čo sa vlastne počas zásahu vo Vrútkach minulý týždeň dialo, ako vyhodnotiť reakciu policajtov a čo si z tragédie teraz vezme vedenie polície?

Nikola Bajánová sa rozprávala s reportérom Michalom Katuškom.

Zdroje zvukov: TASR, FB Polícia SR

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.