Všetci Poliaci nie sú homofóbni, napätie stupňujú politici (24. 8. 2020)
22:58

Všetci Poliaci nie sú homofóbni, napätie stupňujú politici (24. 8. 2020)

24.08.2020
Dlhodobá eskalácia napätia medzi LGBT+ komunitou a poľskou vládou zatiaľ vrcholí protestami a väzením aktivistky Margot. Poľská vláda šíri nenávistné heslá proti sexuálnym menšinám v štátnych médiách a znovuzvolený prezident Duda na homosexuáloch postavil veľkú časť svojej kampane. Konflikty sa z verbálnych začali stupňovať aj na fyzické. Ako sa žije homosexuálom v dnešnom Poľsku? Odpovieme s Filipom Harzerom z portálu Seznam zprávy. Zdroj zvukov: BBC News

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.