Dobré ráno brand: Čo bude znamenať nástup 5G
24:20

Dobré ráno brand: Čo bude znamenať nástup 5G

26.06.2021

Prečo operátori investujú milióny eur do budovania 5G sietí ak je dnes väčšina zákazníkov spokojná s rýchlosťou súčasnej siete? Kto budú prví používatelia 5G technológie a čo im prinesie a ako vieme, že technológia je bezpečná.

O tom, ako vyzerá budovanie a budúcnosť 5G sietí sa Ondrej Podstupka rozprával s rozprával s Tomášom Palovským, manažérom korporátnych vzťahov Orangeu Slovensko a Samuelom Kováčikom z Projektu Vedátor.

Tento podcast vznikol v spolupráci so spoločnosťou Orange Slovensko.

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.