Nemáme dáta, ani dobrý model pandémie (16. 10. 2020)
20:37

Nemáme dáta, ani dobrý model pandémie (16. 10. 2020)

16.10.2020

Hospitalizovaných pacientov s Covidom 19 je už viac ako 500. Slovensko láme rekordy v počte nakazených a čísla sú násobne väčšie ako v polovici septembra odhadovalo ministerstvo zdravotníctva.

Verejnosť nemá dáta, a na nedostatok čísel sa sťažuje už niekoľko dní aj minister hospodárstva Richard Sulík. Rozhorela sa preto opäť koaličná kríza medzi SaS a premiérom. Ako sme na tom s dátami, a kam sa rútime s rekordnými počtami nakazených?

Odpovieme so Zuzanou Kovačič Hanzelovou a Martinom Smatanom, bývalým šéfom Inštitútu zdravotnej politiky.

Zdroj zvuku: FB OĽaNO

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.