Zvládne Matovičova vláda potrebné reformy? (6. 10. 2020)
20:43

Zvládne Matovičova vláda potrebné reformy? (6. 10. 2020)

06.10.2020

Moderné a úspešné Slovensko. Takýto pomerne veľkolepý názov dostal reformný plán, ktorý predstavil minister financií Eduard Heger spolu z najvýznamnejšími analytikmi rezortu v pondelok.

Hovoria, že táto vláda má reformný apetít a dokázať by to chceli v ôsmich oblastiach. Podarí sa koalícii naladiť na rovnakú vlnu a nerozhádajú ju stranícke priority, až napokon z reforiem nebude nič?

Nikola Bajánová sa pýtala politického komentátora denníka SME Petra Tkačenka.

Zdroj zvukov: FB Ministerstva financií SR

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.