Dobré ráno brand: Ako sa zmení testovanie v tretej vlne?
33:20

Dobré ráno brand: Ako sa zmení testovanie v tretej vlne?

05.06.2021

Čo sa vlastne deje so vzorkou po výtere a ako funguje veda za PCR testom? Laboratóriá museli počas pandémie rýchlo rozširovať a upravovať svoje fungovanie. Ťažko zháňali inak bežne dostupný materiál a nastavovali informačné systémy tak, aby sa rozprávali so štátom.

O tom, ako sa v nasledujúcich mesiacoch zmení testovanie a ako bude prebiehať testovanie masových podujatí či hľadanie novo zavlečených mutácií koronavírusu sa Ondrej Podstupka rozprával s riaditeľom firmy Unilabs Alpha Medical Petrom Lednickým.

Tento podcast vznikol v spolupráci s Unilabs Alpha Medical.

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.