Sme rodina má plagiátorský problém (24. 6. 2020)
25:13

Sme rodina má plagiátorský problém (24. 6. 2020)

24.06.2020

Petra Krištúfková sa len minulý týždeň musela vzdať postu splnomocnenkyne, lebo dovolenkovala s Kočnerom na jeho jachte.

Hneď na začiatku týždňa má ďalší problém – jej bakalárska práca je zrejme plagiát. Celé pasáže sú v práci skopírované dokonca aj s chybami. Titul získala len minulý rok na vysokej škole Ivana Kmotríka v Skalici, ktorá medzičasom skrachovala.

Viac sa rozprávala Zuzana Kovačič Hanzelová s Miroslavom Beblavým, bývalým politikom a ekonómom, ktorý na plagiát Petry Krištúfkovej upozornil.

Zdroj zvukov: TA3

  • Podcast Dobré ráno vzniká vďaka práci našich kolegov, reportérov a editorov v denníku SME. Ak chcete podporiť hľadanie faktov a pravdy, najľahšie to urobíte kúpou predplatného SME na sme.sk/podcast.
  • Teraz nás môžete podporiť aj kúpou podcastového hrnčeka s digitálnym predplatným. Pre tých, ktorí už majú predplatné, ale chcú iba hrnček, máme aj hrnček bez predplatného. Na adrese sme.sk/hrnceky nájdete celú ponuku.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.