Koronavírus nezmizol, ďalej sa šíri (23. 6. 2020)
19:35

Koronavírus nezmizol, ďalej sa šíri (23. 6. 2020)

23.06.2020

Viac ako 183-tisíc nových prípadov za 24 hodín, oznámila Svetová zdravotnícka organizácia.

V nedeľu to tak bol najvyšší denný nárast od vypuknutia pandémie nového koronavírusu. Aj keď najviac prípadov hlási Brazília, o druhej vlne Covid-19 už hovorí Južná Kórea, nové nákazy hlási aj Nemecko, Poľsko, Česko ale napríklad aj Slovensko. Aké je teda situácia v Európe? Kde sú nové ohniská nákazy? A čo nás čaká?

Tomáš Prokopčák sa rozpráva s Ninou Sobotovičovou.

Zdroj zvukov: DW News, Bloomberg Markets and Finance

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.