Čižnár končí vo funkcii. Ako dopadlo jeho peklo? (17. 7. 2020)
22:55

Čižnár končí vo funkcii. Ako dopadlo jeho peklo? (17. 7. 2020)

17.07.2020

Začal tým, že Jozefovi Čentéšovi by neuvoľnil stoličku, ani keby Ústavný súd rozhodol, že prezident porušil jeho práva.

Bol jediným kandidátom a vtedajšia opozícia sa práve pre ťahy s Čentéšom na voľbe nezúčastnila.

Známy ako bývalý spolužiak Roberta Fica ale aj človek, ktorý sľúbil na Slovensku peklo – Jaromír Čižnár dnes končí ako generálny prokurátor po tom, čo mu uplynulo sedemročné funkčné obdobie.

Kto je Jaromír Čižnár, akým bol generálnym prokurátorom a kto a akým spôsobom by ho mohol nahradiť, sa Nikola Bajánová pýtala šéfa domáceho oddelenia SME Matúša Burčíka.

Zdroje zvukov: TASR, TV Markíza

 

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.