Je Makó dôveryhodný svedok a nie je jeho prepustenie chyba? (20. 11. 2020)
21:05

Je Makó dôveryhodný svedok a nie je jeho prepustenie chyba? (20. 11. 2020)

20.11.2020

Mal vydierať podnikateľov a vynášať citlivé informácie. Bol súčasťou premyslenej korupčnej štruktúry, ktorú viedol Norbert Bödör a spomínal ho aj Marián Kočner v Threeme.

Ľudovít Makó sedel na stoličke šéfa daňových kriminalistov šesť rokov a za ten čas sa písalo o jeho veľkých majetkoch, ktorých pôvod nevedel vysvetliť.

Jeho vplyv totiž siahal do rôznych oblastí a detaily o jeho praktikách sa začali vo väčšom vyplavovať na povrch až po jeho zadržaní.

Viac v rozhovore Jany Maťkovej so Xéniou Makarovou z Nadácie Zastavme korupciu.

Zdroj zvukov: TV Markíza

Odporúčanie

Pri pohári vína či poldecáku sa hovorí na zdravie. Ale je to naozaj tak? Skutočne alkohol prospieva zdraviu? A ako ovplyvňuje pitie alkoholu našu psychickú pohodu?

Organizácia Movendi SK, ktorá propaguje životným štýlom bez alkoholu, sa snaží zodpovedať na tieto a mnohé iné otázky vo svojich videodiskusiách. Tá posledná je s hudobníkmi Braňom Jobusom a Martinom Valihorom o tom, ako prekonali svoju závislosť, čo im alkohol v živote spôsobil a ako hodnotia svoje roky abstinencie. 

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.