Fico nachystal pascu, Kollár do nej nadšene skočil (27. 5. 2021)
26:04

Fico nachystal pascu, Kollár do nej nadšene skočil (27. 5. 2021)

27.05.2021

Že Sme rodina kade chodí, tam signalizuje, že je nachystaná aj na inú vládu než len túto, to už nie je nová správa.

Novou správou je, ako veľký škandál je pre to ochotná vyvolať. Včera totiž strana Borisa Kollára nielenže hlasovala spolu s fašistami a so Smerom. Na rokovanie Národnej rady si zároveň zavolali exšéfa SIS Vladimíra Pčolinského.

Čo sa to teda v parlamente dialo, čo to hovorí o vládnej koalícii a čo to vlastne znamená pre fungovanie právneho štátu na Slovensku, sa budem dnes pýtať zástupcu šéfredaktorky denníka SME Jakuba Fila.

Odporúčanie:

Mojim dnešným odporúčaním je krátka netflixovská séria Halston. Jedna je v nej úchvatný Ewan McGregor, je veľmi krásne nakrútená, no predovšetkým, aj keď sa to na prvý pohľad javí ako seriál o svete módy, v skutočnosti je to príbeh o oddanosti, pravde, láske, priateľstve... a najmä o úprimnosti a to aj k samému sebe. Priznám sa, je som o existencii módnej značky Halston predtým ani len netušil, ale to zase také podstatné nie je. Podstatnejšie je, že je si to naozaj chcete pozrieť.

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.