Striekačkovej kauze sa dalo ľahko predísť (12. 2. 2021)
22:43

Striekačkovej kauze sa dalo ľahko predísť (12. 2. 2021)

12.02.2021

Na svete je viac striekačiek a ihiel, a to aj tých správnych, ako vakcín na Covid-19. Napriek tomu, niektoré štáty, vrátane Slovenska veľmi rýchlo prišli na to, že nesprávny typ striekačky oberá ľudí o šiestu dávku očkovacej látky.

Preto sme si mohli minulý týždeň prečítať, ako niektoré nemocnice museli stovky dávok doslova spláchnuť.

O tom, ako sa to mohlo stať a kam sa situácia posunula, sa Nikola Bajánová rozpráva s reportérom domácej redakcie denníka SME Jánom Krempaským.

Zdroj zvukov: TASR, TV Markíza

Odporúčanie:

V dnešnom odporúčaní ostaneme na domácej pôde – dnes vychádza aj Tech FM, Pravidelná dávka, Piatoček, cez víkend Mimóza, v ktorej Lenka Libjaková a Janka Kovalčiková rozoberajú najnovší vývoj okolo Britney Spears a Klik, a v nedeľu Dejiny, v ktorých sa dozviete viac o historickej udalosti, na základe ktorej vzniklo slovné spojenie Pyrrhovo víťazstvo.

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

 

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.