Matovič vs. Sulík. Kto vyjde z pandémie ako politický víťaz? (13. 10. 2020)
20:22

Matovič vs. Sulík. Kto vyjde z pandémie ako politický víťaz? (13. 10. 2020)

12.10.2020

"Sú ľudia, ktorí sa aj v mimoriadne ťažkej situácii nevedia správať ako zodpovední politici. A veľmi ma to mrzí."

Premiér Igor Matovič takto komentoval Richarda Sulíka s odkazom, že má nulové EQ. Minister hospodárstva totiž v rámci nových opatrení proti pandémii nesúhlasil so zatváraním prevádzok a upozorňoval na likvidáciu ekonomiky.

Odvtedy medzi koaličnými partnermi padajú slová ako sabotáž, podraz, tliachaniny či výzva na výmenu lídra SaS.

Čo sa to vlastne v koalícii deje a môže takto vláda fungovať ďalej, sa Jana Maťková pýtala komentátora denníka Sme Petra Tkačenka.

Zdroje zvukov: Facebooková stránka Úradu vlády SR, TASR 

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.