Špeciálny podcast: Spravíme to, čo autority a väčšina. Bez ohľadu na hoaxy (5. 1. 2020)
43:28

Špeciálny podcast: Spravíme to, čo autority a väčšina. Bez ohľadu na hoaxy (5. 1. 2020)

05.01.2021

Pandémia koronavírusu je v prvom rade o ľudskom zdraví – o bezpečnosti nás aj našich najbližších. Okrem toho je tu však aj iný aspekt života, na ktorý má dosah. Naše vedomé a nevedomé správanie sa. Ako sa formuje? A ako sa formujú návyky detí v pandémii? Prečo jeden človek nariadenia akceptuje a druhý sa pre ne vyberie protestovať do ulíc? A ostanú nám z pandémia nejaké doteraz nezaužívané zvyky?

Nikola Bajánová sa o týchto otázkach rozpráva so sociálnym antropológom Martinom Kanovským.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.