Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie? (4. 12. 2020)
15:56

Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie? (4. 12. 2020)

04.12.2020

Búrka, Víchrica, Božie Mlyny, Dobytkár, Plevel. Názvy policajných akcií už človek nestačí sledovať, najnovšie sa k nim pridáva aj Judáš. NAKA zadržala policajného exprezidenta Milana Lučanského , námestníka SIS Boria Beňu, a bývalého šéfa kontrarozviedky SIS Petra Gašparoviča.

Mali brať úplatky až v hodnote pol milióna eur. Kedy sa skončí táto mizéria a čo to vypovedá o štáte v ktorom sme doteraz žili?

Odpovieme so šéfom domácej redakcie Matúšom Burčíkom.

Zdroj zvukov: TV Markíza

Odporúčanie:

Máte radi New York? Boli ste niekedy v Chinatown? Fascinujúce krásne animácie New York Times vás zoberú do newyorského Chinatownu spred 150-tich rokov. Krásne dobové fotografie zasadené do dnešnej podoby legendárnej štvrte New Yorku je zaujímavý tip na záver.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.