Orbánov valec zvalcoval ďalšie slobodné médium Index (29. 7. 2020)
22:19

Orbánov valec zvalcoval ďalšie slobodné médium Index (29. 7. 2020)

29.07.2020
V Maďarsku padlo jedno z posledných nezávislých a slobodných médií v krajine.   Index.hu dlho odolávalo pokusom Viktora Orbána ovládnuť ho a zaradiť do mediálnej provládnej armády, nakoniec sa Index rozpadol.   Po tom, čo majitelia prepustili šéfredaktora Szabolcsa Dullu podáva výpoveď väčšina novinárov najväčšieho maďarského spravodajského portálu.   Je to definitívny koniec slobodnej novinárčiny v Maďarsku? Odpovieme šéfredaktorka Denníka SME Beata Balogová v rozhovore so Zuzanou Kovačič Hanzelovou.   Zdroje zvukov: euronews.com

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.