Nový dôkaz v kauze vraždy Jána a Martiny (10.06.2021)
18:05

Nový dôkaz v kauze vraždy Jána a Martiny (10.06.2021)

10.06.2021

Verejnosť, ani rodina Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej tomu celkom nerozumeli. Súd v rozsudku odmietol vnímať správy medzi Alenou Zsuzsovou a Mariánom Kočnerom v kontexte medzi riadkami.

Rozhodol sa brať do úvahy len presnú formuláciu - teda keď sa rozprávali o vypadnutí zubov, súd to považoval za konverzáciu o zuboch, hoci Zsuzsovej ani podľa lekárskych záznamov žiadny nevypadol. Teraz prokuratúra predkladá nový znalecký posudok, ktorý má práve dovysvetľovávať konverzáciu medzi obžalovanými objednávateľmi Zsuzsovou a Kočnerom.

Zuzana Kovačič Hanzelová sa rozprávala so šéfom domácej redakcie denníka SME Matúšom Burčíkom.

Zdroj zvukov: TV Markíza

Odporúčanie

Známa moderátorka Českej televízie a bývalá modelka Linda Bartošová napísala tiež svoj komentár k téme sexuálneho obťažovania. Vo svojom silnom stĺpčeku popisuje s čím sa v práci aj vo verejnom priestore stretla ona, a príjemné čítanie to nie je. Je to naopak, odpoveď všetkým, ktorí tárajú o tom, ako muž už nebude môcť žene ponovom ani podržať dvere.

– 

Ak máte pre nás spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na dobrerano@sme.sk 

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Dobré ráno a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Dobré ráno.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.