Ako prežiť sviatky v psychickej pohode? (21. 12. 2020)
29:11

Ako prežiť sviatky v psychickej pohode? (21. 12. 2020)

21.12.2020

V tomto roku dostalo zabrať aj naše duševné zdravie. Strach, úzkosť, stres či hnev; to všetko sú reakcie a pocity, ktoré boli viac než normálne a to pre väčšiu než bežnú skupinu ľudí.

Ako psychicky zvládnuť záver roka a sviatky, aké sme ešte nezažili, sa v podcaste Dobré ráno pýta psychológa a zakladateľa online poradne IPčko.sk Mareka Madra Nikola Bajánová.

V prípade, že sami potrebujete pomoc, neváhajte kontaktovať IPčko, či už na krízovej linke pomoci 0800 500 333 alebo cez spomínanú online komunikáciu – informácie nájdete na krizovalinkapomoci.sk alebo linku dôvery Nezábudka na 0800 800 566. Pomoc je anonymná a bezplatná.

---

Lámete si hlavu nad darčekom pre vašich najbližších a nechcete skončiť pri ďalšej narýchlo kupovanej zbytočnosti? Darujte na Vianoce Ročné predplatné SME.sk. Vďaka darčeku získajú vaši blízki na celý rok prístup k tisíckam nových článkov, ako aj k bohatému archívu celého SME.sk. Choďte na sme.sk/darcek

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.