Titulománia a nekvalitné vysoké školy na Slovensku (29. 6. 2020)
22:32

Titulománia a nekvalitné vysoké školy na Slovensku (29. 6. 2020)

29.06.2020

Diplomovka Borisa Kollára, profesúra Ľubomíra Jahnátka, pandémia diplomov zo sociálnej práce, aj docent Ivan Kmotrík.

Tituly, ktoré poctivým študentom vysielajú signál, že všetko sa dá kúpiť. Ako je možné, že na Slovensku máme školy kvalitné, aj úplne podradné a čo sa s tým dá urobiť? Zuzana Kovačič Hanzelová sa rozprávala s bývalým rektorom STU a predsedom akreditačnej agentúry Robertom Redhammerom. 

Zdroje zvukov: TA3

  • Podcast Dobré ráno vzniká vďaka práci našich kolegov, reportérov a editorov v denníku SME. Ak chcete podporiť hľadanie faktov a pravdy, najľahšie to urobíte kúpou predplatného SME na sme.sk/podcast.
  • Teraz nás môžete podporiť aj kúpou podcastového hrnčeka s digitálnym predplatným. Pre tých, ktorí už majú predplatné, ale chcú iba hrnček, máme aj hrnček bez predplatného. Na adrese sme.sk/hrnceky nájdete celú ponuku.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.