Špeciálny podcast: Ako sme (ne)zvládli rok boja s koronou? (28. 12. 2020)
36:23

Špeciálny podcast: Ako sme (ne)zvládli rok boja s koronou? (28. 12. 2020)

28.12.2020

V januári to ešte vyzeralo, že najzlomovejším bodom roka budú parlamentné voľby. Potom sa ale začali množiť správy o novom type koronavírusu.

Rad za radom postihoval každý štát sveta a bolo len otázkou času, kedy sa dostane aj k nám. Od marca čelíme Covidu-19 aj my a za desať mesiacov zmenil našu krajinu a náš život na nepoznanie. 

O tom ako vyzeral rok v boji s celosvetovou pandémiou na Slovensku sa Jana Maťková porozprávala s redaktorom domácej redakcie denníka SME Jánom Krempaským.

Odporúčanie

Ku koncu roka sme pre vás pripravili jednu špecialitu. Vytvorili sme pre vás nový playlist na Spotify, v ktorom sme zhrnuli naše hudobné tipy z tohto roka. Nájdete ho pod názvom Hudobné objavy 2020 Denníka SME.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.