Dvaja víťazi, neposlušnosť a iné scenáre volieb v USA (14. 8. 2020)
18:28

Dvaja víťazi, neposlušnosť a iné scenáre volieb v USA (14. 8. 2020)

14.08.2020
Je 4. novembra a Donald Trump oslavuje. Napriek tomu, že celoštátne získal o milióny hlasov menej ako jeho demokratický súper Joe Biden. Získal totiž viac voliteľov za jednotlivé štáty a na tých v americkom volebnom systéme záleží. Takto – podobne ako v roku 2016 – vyzerá jeden z možných scenárov čakajúcich Spojené štáty americké. Čo by sa však stalo, keby Trump po novembrových voľbách napríklad prehral a odmietol uznať ich výsledky? Nikola Bajánová sa rozprávala o téme so šéfom zahraničia v denníku SME Matúšom Krčmárikom. Zdroj zvukov: Fox News, CNN

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.