Kočner, Zsuzsová a Szabó si vypočujú rozsudok (24. 7. 2020)
22:31

Kočner, Zsuzsová a Szabó si vypočujú rozsudok (24. 7. 2020)

24.07.2020
Prokurátor navrhol v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej všetkým aktérom trest 25 rokov.   Súd je na konci, strany už predniesli záverečné reči a rozsudok je na spadnutie. Aké boli najväčšie momenty na pojednávaniach s Mariánom Kočnerom a Alenou Zsuzsovou?   Zuzana Kovačič Hanzelová sa rozpráva s Romanom Cuprikom.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.