Dobré ráno, americký prezident: Trump je teflónový, Biden nie je Trump (3. časť minisérie)
27:51

Dobré ráno, americký prezident: Trump je teflónový, Biden nie je Trump (3. časť minisérie)

30.10.2020

O oboch kandidátoch sa dá uvažovať v dvoch rovinách - akí sú ľudia, lepšie povedané, čo o nich hovoria osoby z ich okolia, plus, čo o nich vypovedajú ich skutky, a akí sú politici.

Pri Bidenovi to je trochu jednoduchšie, keďže je kariérny politik a preto sa tieto línie často prepájajú. Naproti tomu je Trump - predtým outsider, biznismen, okolo ktorého vznikol robustný, spletitý, priam abnormálny mrak informácií, až má človek pocit, že viac o ňom počúvať už nie je ani fyzicky možné. 

Tretiu časť minisérie Dobré ráno, americký prezident moderuje Nikola Bajánová.

Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.